Evden Çalışacak Ücretli Makale Yazarları Aranıyor

Konuya Cevap Yaz

Öncelikle herkese merhabalar sitemizin blog kategorisi için makale yazarları aramaktayız. Eğer sizde ev de boş durmaktan sıkılıyor ya da ek iş e ihtiyacınız varsa evden oturarak makale yazabilirsiniz ve evden bu ek işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ücretli makale yazarak hem bütçenize katkı yapar hemde sitemizdeki profil sayfanızdan etkileşimleri takip edebilirsiniz.

Özellikle evden çalışacaklar için bayanlar tercih sebebi olabilir. Malesef ülkemizde iş konusunda bayanlar daha şanssızlardır ve bizde bu yönde bir ilan vererek bayanlara evden çalışma konusunda yön vermek istedik. Makale yazarlığı sizde yapabilir ve Ücretli Makale Yazarlığı yaparak ek bütce elde edebilirsiniz.

Ücretli Makale Yazarı ilanımıza başvurmak için öncelikle sitemize üye olun ve hangi konularda yazmayı düşünüyorsanız bu ilanı veren bana özel mesaj yoluyla aşağıda yazmış olduğum bilgileri gönderin.Mesajınızı yolladıktan sonrada aşağıya özel mesaj yoluyla pm attığınızı bildirin lütfen.

Ad Soyad

Mesleğiniz :

Öğrenim durumu:

Şu an çalıştığınız bir yer varmı :

Online kalma durumunuz :

Daha önceden makale yazıyormu idiniz:

Referans ve örnek gösterebilirmisiniz:

İletişim bilgileriniz:

Sağlıcakla Kalın.

Şunada bakın : Makale yazarlığı nedir?

Misafir Kullanıcı #119 - 16-05-2017 20:57:01
ben calsmak isterm ama nasil.uye olucam?
Sağ üstde kayıt ol butonu var. Ordan üye olup özelden bana mesaj çekerseniz iletişim sağlarız. Teşekkürler
Arkadaşlar cinsiyet farketmez . Yanlış anlaşılma olmasın. Ben sadece işine kendi işi gibi sarılsın istiyorum.
Üye oluyoruz hata veriyor lütfen ulaşın bana yazılarım güzel
2447 entry numaralı misafir üye makale yazım işi için emailinize mail attım

Merhaba makale hangi konularda genellikle sağlık ve bitkisel kürlerle ilgili makaleler yazıyorum. Fazla tecrübeli değilim. Biraz açar iseniz şartlar, kelime başı ücret ve süresi hakkında tşk.

Misafir Kullanıcı #729 - 26-04-2018 18:01:24
Mehmet Şener
BURDUR
1964
ÖĞRETMEN
TECRÜBEM VAR
Hayatın İçinden , Eğitim ve öğretim hakkında yazarım.
Daha önce yazdım ve yazıyorum.
enermehmet@yandex.com.tr
0543 5434334
Konuya Cevap Yaz
YUKARI GİT

Gönderiyi Düzenle

Yükleniyor