Konuya Cevap Yaz

Bursa Osmangazi Belediyesi'nin taşeron firması olan Ortem Temizlik İnşaat, Osmangazi ilçe sınırları içindeki çoçuk parklarının, türbelerin, bahçelerin temizliğinden ve bakımından sorumlu olacak ve sezonluk olarak çalışacak taşeron işçi alımı yapmaktadır. Firmanın yaptığı açıklamaya göre 40 kişi Çukurca Köyünde toplanarak yeni yapılacak park ve bahçelerin inşaat işiyle uğraşırken diğer 60 kişi evlerine en yakın olan park ve bahçelerin bakım ve temizliğinden sorumlu olacak. Ayrıca firma 5-10 arası engelli personel alımıda yapmayı planlıyor. Ortem Temizlik, 5/6 aylık çalışma sürecinin ardında işinde iyi olan elemanları kalıcı olarak istihdam edilebileceğini bildirdi. Personel alım ilanın detaylarına ve başvuru adresine haberimizin altından ulaşabilirsiniz.
İlan Detayları;

İşveren Türü: Özel 

İşveren Bilgisi Ve İletişim: 0535 335 08 89 - ORTEM TEMİZLİK İNŞAAT

İş Tanımı Veya Meslek: Beden İşçisi

Alınacak Toplam Kişi Sayısı: 100

Çalışma Yeri: ÇUKURCA MAH. ÇAY SOK. NO 14 . OSMANGAZİ (BOTANİK İLE HAYVANAT BAHÇESİ ARKASI ) NİLÜFER BURSA / TÜRKİYE

Son Başvuru Tarihi: 10.04.2015

Mülakat: Yok

Aranan Nitelik Ve Tecrübe: Belirtilmemiş

Çalışma Süresi: 5/6 Ay (Sezonluk)

Askerlik Durumu: Belirtilmemiş

En az Eğitim seviyesi: Okur/Yazar

Başvuru Adresi: http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAirTalep.aspx Adresinden  : 00002635451 Talep Numaralarını aratarak başvuru yapabilirsiniz.

Misafir Kullanıcı #317 - 10-09-2017 19:53:26
Ben Muharrem Tüfenk SGK engelli emekliyim bursada Çarşamba'da oturuyorum ayakta vardiyalı çalışırım cep no 05447441107 Muharrem Tüfenk 39 yaşındayım temizlik işçisi olarak çalışmak istiyorum bayılma gibi bir şey Yok engel oranı /51

Konuya Cevap Yaz
YUKARI GİT

Gönderiyi Düzenle

Yükleniyor